Kalev ErmitsFoto: TAIRO LUTTER
13. veebruar 2016, 00:06

NII SEE JUHTUS | Sport 12.02: Jäähokikoondis kaotas Ungarile, Ermitsa uhke päev, Žalgiris vandus Barcelonale alla (1)

Spordipäeva kõige põnevamateks sündmuseks oli kindlasti MK-sarja etapp USAs Presque Isle'is, kus Kalev Ermits alustas 19. kohalt jälitussõitu ning lõpetas 11ndana! Tumedad pilved Kelly Sildaru Euroopa X-mängude kohal on jätkuvalt alles, jäähokikoondis kaotas Ungarile ning loomulikult oli muudki põnevat!

22:48

Korvpalli meistriliigas teenis Rakvere Tarvas suure 124:57 võidu Audentes SG/Noortekoondise üle. Rapla oli 86:73 parem TTÜst.

22:45
VEHKLEMINE
22:44

Teine veerandaeg on küll Žalgirisel nutune, aga 31:38 on sellised kaotusnumbrid, mis annavad veel lootust! Vene on platsil viibinud 6 minutit, kuid punktiarve on avamata.

Kaunase Žalgiris (Stanislav Moshkov)
22:18
LASKESUUSATAMINE
Johanna Talihärmil täna nii hästi jälitussõidus ei läinud, kui eile sprindis. 35. kohalt alustanud eestlanna lasi juba avatiirus neli märki mööda ning eksimused teises ja neljandas tiirus andsid kõigest 52. koha. TAIRO LUTTER)
22:16
21:59
JÄÄHOKI

Budapestis olümpiamängude valikturniiril osalev Eesti jäähokikoondis kaotas täna teise kohtumise, kui jäi alla võõrustajate meeskonnale 1:7 (0:2, 1:2, 0:3). Eesti ainsa värava viskas teisel perioodil Andrei Makrovi söödust Robert Rooba, vahendab ERRi spordiportaal.

Eesti jäähokimeeskond  (Stanislav Moshkov)

Eile kaotas Eesti meeskond 2:6 Poolale ja seega on edasipääsulootused enne viimase vooru kohtumist Leeduga juba läbi. Ka Leedu on saanud kaks kaotust, esimeses voorus Ungarilt 0:4 ja täna Poolalt koguni 1:9.

21:15
SUUSAHÜPPES

Martti Nõmme hüpe Vikersundi MK-etapil läheb totaalselt aia taha: 81 meetrit ehk täpselt 30 meetrit lähimast konkurendist vähem. Eestlase punktisumma? 3,5!

20:47
JÄÄHOKI
Robert Rooba lööb küll ühe värava tagasi, aga eestlased on Ungari vastu 1:4 taga (Stanislav Moshkov)
20:44
Zlatan Ibrahimovic (JONATHAN NACKSTRAND)
19:38
Norbert Hurt (LAURA OKS)
19:32
JÄÄHOKI

Eesti meeste jäähokikoondis võitleb OMi valikturniiril täna Ungariga, matši kulgu saab vaadata SIIT.

19:29

VÕIMAS! Kalev Ermitsalt super sõit ja tasuks karjääri parim, 11. koht ;) (Y) (ENG) 11'th place for Kalev Ermits today!...

Posted by Estonian Biathlon Team on 12. veebruar 2016. a.
19:05

Kalev Ermits on jälle teinud midagi vägevat! 3 eksimust teinud noormees lõpetab 11.kohal, kaotades võitnud Martin Fourcade'ile +2.37,0.