Danny Welbeck rõõmustab võiduvärava üle.Foto: Darren Staples
14. veebruar 2016, 15:53

Tabelitipus põnevamaks: Leicester kaotas eduseisust Arsenalile

Inglismaa jalgpalliliiga tänases esimeses mängus kohtusid Londonis liidrid Arsenal ja Leicester. Ehkki külalised läksid avapoolaja lõpus juhtima, võitis lõpuks Arsenal tänu viienda üleminuti väravale 2:1.

Leicester teenis poolaja lõpu eel penalti ning Jamie Vardy ei jätnud 45. mänguminutil Petr Cechile võimalust, lüües tugevalt ja pealegi hüppas väravavaht teise nurka. Külalised jäid 54. minutil vähemusse (punase kaardi sai Danny Simpson) ning Arsenali surve tugevnes üha. 71. minutil mängis Olivier Giroud hiilgavalt löögile Theo Walcotti, kes lähidistantsilt ei eksinud. Mänguaeg oli just täis saamas, kui Arsenal teenis karistuslöögi, Mesut Özil keerutas selle karistusalasse ja Danny Welbecki peanupust suundus pall võrku.

Leicesteri edu Arsenali ees sulas kahele silmale, ehkki vahepeal oli virtuaalses mõttes juba kaheksapunktiline! Täna kohtuvad veel tabeli neljas ja kolmas, Manchester City - Tottenham, samuti Aston Villa - Liverpool. Tabel: