PSG mehed rõõmustamasFoto: AFP / Scanpix
17. veebruar 2016, 00:17

NII SEE JUHTUS | Sport 16.02: Esimesed Meistrite liiga mängude järgsed reaktsioonid (1)

Tere-tere, kallis spordisõber! Tänase päeva naelaks on kahtlemata jalgpalli Meistrite liiga, mis jätkub paarikuulise pausi järel play-offidega. Kell 21.45 algavates mängudes on täna võistlustules Paris Saint-Germain ja Londoni Chelsea ning Lissaboni Benfica ja Peterburi Zeniit. Jääge meiega!
00:30
SPORDISÕBER

Aga on aeg otsad kokku tõmmata. Oli vahva päev ja veel vahvam vutiõhtu. Uued uudised juba homme hommikul kell 6 (või juba praegu digilehest). Olge mõnusad ja kohtume taas. Head ööd!

00:21
MEISTRITE LIIGA

Benfica peatreener Rui Vitoria: "Võitsime head tiimi. Teadsime, et Zenit on tugev. Olen oma mängijatega väga rahul."

00:14

Benfica väravavaht Julio Cesar: "See oli tähtis samm, aga teame, et Venemaal tuleb ääretult raske mäng."

00:12

Chelsea keskkaitsja Branislav Ivanovic: "Peame olema kompaktsemad ja hoolikamad. Väikesed detailid võivad otsustada kogu mängu saatuse."

00:11

PSG keskkaitsja David Luiz: "Napp võit, aga saavutatud hea tiimi vastu. Tunneme end hästi."

00:10

Statistika:

23:37

Benfica võiduvärav:

23:35

Jonase 90+1. minuti värav kindlustas Benficale kodupubliku rõõmuks avakohtumisest 1:0 võidu. Minut varem oli Zenit jäänud kümnekesi, sest vasakkaitsja Criscito sai teise kollase kaardi.

PSG - Chelsea lõppes 2:1.

23:25

Pole paha statistika: 3 väravat, 2 söötu sel Meistrite liiga hooajal.

23:23

Cavani värav, mille juures tasub silmas pidada Di Maria imeliselt ajastatud söötu!

23:20

EDINSON CAVANI viib 78. minutil PSG 2:1 juhtima!

23:13

Endiselt 0:0 Lissabonis..

Benfica - Zenit (FRANCISCO LEONG)
23:12

Mees, kes on täna Chelsea kasuks juba viis tähtsat tõrjet teinud..

23:04

Chelsea kaitseliin võlgneb väravavaht Courtouis'le palju õlut, et tablool endiselt 1:1 ilutseb... PSG aina ründab ja ründab ning Chelsea kaitse muudkui käriseb ja käriseb..

22:59

PSG on teisele poolajale hirmsa tuhhiga tulnud, paistab, et Laurent Blanc andis meestele selged juhised koduväljakult võit ära võtta.