Kati TolmoffFoto: Teet Malsroos
18. veebruar 2016, 16:40

Karjääri lõpetav Kati Tolmoff tegi elu parima mängu, saades maailma esireketi vastu matšpalli

Sulgpalli Euroopa võistkondlikel meistrivõistlustel Kaasanis näitas Kati Tolmoff maailma esireketi, hispaanlanna Carolina Marini vastu elu parimat mängu, kaotades siiski 1:2.

Karjääri lõpetav Tolmoff võitis Marini vastu esimese geimi 21:17, teises geimis oli tal seisul 20:19 kasutada matšpall, kuid eestlanna kaotas 20:22. Ta oli ka ees 16:11 ja 19:16. Kolmandas geimis enam Tolmoffil püssirohtu polnud ning hispaanlanna võitis geimi juba 21:17.

Kokkuvõttes kaotas Eesti 2:3.

Eesti meeskond kaotas alagrupi viimases kohtumises Bulgaariale 2:3. Eestlaste punktid teenisid Raul Must üksikmängus ja Kristjan Kaljurand-Raul Käsner paarismängus. 25 võistkonna hulgas sai Eesti 13. koha.