Karjääri lõpetav Kati Tolmoff tegi elu parima mängu, saades maailma esireketi vastu matšpalli

Toimetas Merili Luuk, 18. veebruar 2016 16:40
Kati TolmoffFoto: Teet Malsroos
Sulgpalli Euroopa võistkondlikel meistrivõistlustel Kaasanis näitas Kati Tolmoff maailma esireketi, hispaanlanna Carolina Marini vastu elu parimat mängu, kaotades siiski 1:2.

Karjääri lõpetav Tolmoff võitis Marini vastu esimese geimi 21:17, teises geimis oli tal seisul 20:19 kasutada matšpall, kuid eestlanna kaotas 20:22. Ta oli ka ees 16:11 ja 19:16. Kolmandas geimis enam Tolmoffil püssirohtu polnud ning hispaanlanna võitis geimi juba 21:17.

Kokkuvõttes kaotas Eesti 2:3.

Eesti meeskond kaotas alagrupi viimases kohtumises Bulgaariale 2:3. Eestlaste punktid teenisid Raul Must üksikmängus ja Kristjan Kaljurand-Raul Käsner paarismängus. 25 võistkonna hulgas sai Eesti 13. koha.

18.01.2016
Maailma esireketi vastu matšpalli omanud Kati Tolmoff: oleksin pidanud kohtumise võitma
14.01.2016
Kati Tolmoff lõpetas klubikarjääri ilusa võiduga
07.01.2016
NII SEE JUHTUS | Sport 07.02: Kati Tolmoff mängis oma viimase mängu kodupubliku ees