Kergejõustik

Stockholmis kaugushüppes välja võideldud esikoht muutis Balta enesekindlamaks.

Ksenija Balta: üle pika aja saan võistlusi nautida! (3)

Deivil Tserp, 19. veebruar 2016 06:00
«Ma olin tegelikult väga üllatunud, et sellise tulemusega sai võita. Arvasin, et esikolmikusse jõudmine on võimalik, aga järelikult oli õnn minu poolel ja tüdrukutel eile hüppamine väga ei istunud.» Kaugushüppaja Ksenija Balta tõsiasjast, et võidutses Stockholmis tulemusega 6.76.Foto: Stanislav Moškov

Kui läheneda Ksenija Balta sisehooajale ilu­kirjanduslikult, siis võib öelda, et möödunud nädalal hüppas ta Tartust Rio de Janeirosse ehk teenis olümpiapileti, üleeile tegi aga äratõuke Stockholmis ja maandus Portlandis, teisisõnu alistas MMi norm. Mis on Andrei Nazarovi õpilase järgmine sihtkoht?

Balta hakkab leheneegri salomonvesipruulilikku mõttelendu kuulates muhelema ja nendib, et pikim hüpe peaks tulema kuu aja pärast USAs peetaval MMil.

"Sel päeval võiks klappida kõik asjad – hoojooks, tehniline pool ja enesetunne," räägib 29aastane sportlane. "See oleks super! Siis võib kõike juhtuda, aga ma ei hakka numbritest rääkima, spekuleerimisel pole mingisugust mõtet. Tean, et mul on veel varu."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.02.2016
HOOGU JÄTKUB: Ksenija Balta jooksis Eesti rekordi ning täitis sise-MMi normi!
18.02.2016
VIDEO | Ksenija Balta imeline võiduhüpe Stockholmis, mis tõi sise-MMi pileti
18.02.2016
NII SEE JUHTUS | Sport 17.02: Meistrite liiga järelkaja + suurepärane Ksenija Balta
17.02.2016
Andrei Nazarov: Ksenija tegi ära selle, mida siia tegema tuli

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee