Ragnar Klavan.Foto: FC Augsburg
19. veebruar 2016, 22:45

NII SEE JUHTUS | Sport 19.02: UEFA lugejad valisid Klavani vooru parimaks

Reedene spordipäev ootab nädalalõppu: kahevõistlejad ja suusahüppajad alustavad MK-etappi, kell 19.30 kohtub Kalev/Cramo Ühisliigas Riia VEFiga. Silma tasub peal hoida ka Jürgen Zopi veerandfinaalil Wroclavis ning loomulikult ei saa me üle ega ümber eilsest eurosarja play-off kohtumisest Augsburgi ja Liverpooli vahel, mis lõppes 0:0 viigiga. Ole meiega!
22:45
REEDE ÕHTU

Ilus spordipäev on lõppenud. Hea lugeja, naudi nädalavahetust, mine ise sportima, kuid ära unusta ka sündmustele kaasa elamast ja Õhtulehe jälgimist. Uued uudised juba homme hommikul!

22:38
22:17
21:53
21:22
21:05
20:51

Kalev/Cramo tegi Riias väga korraliku kolmanda veerandaja ja juhib 63:52. Curryl on kirjas 17, Freimanisel ja KIngil 14 punkti.

20:27

Koduse meistriliiga poolajaseis: TLÜ/Kalev - Rakvere Tarvas 50:53 (Vahter 17, Berhanemeskel 14 - Raley-Ross 14). Rapla Avis juhib 9 minutit enne lõppu Audentes/noortekoondise vastu 78:59.

20:25
TALIALAD

Kahevõistluse Lahti MK-etapil esimesena lõpetanud norralane diskvalifitseeriti. Suusahüpete kvalifikatsioonis jäi Martti Nõmme eelviimaseks.

20:22
20:20
20:18

Kalev juhib poolajal 36:30. Eesti klubi ei saanud teisel veerandil tükk aega rünnakut korralikult käima ja jäi ka taha 26:28, kuid poolaeg lõpetati 10:2 spurdiga. Külalistest on punkte visanud ainult neli meest: Shawn King 12 (lisaks 8 lp), Morris Curry 10 (5 rs), Rolands Freimanis 8, Gregor Arbet 6.

19:52

Kalev pääses küll ette ka 16:3, kuid veerandaja lõpuks juhitakse mängus VEFiga 20:12.

19:36

BC Kalev/Cramo on Riias alanud Ühisliiga mängus asunud kohaliku VEFi vastu 10:0 juhtima! Gregor Arbet on tabanud kaks kaugviset ja toonud 6 punkti.