Siim-Sander Vene kogus täna 4 punkti ja 4 lauapalli.Foto: zalgiris.lt
19. veebruar 2016, 16:24

Vene ja Žalgiris jätkasid Leedus võidumarssi

Sel nädalalõpul peetakse Vilniuses Leedu karikavõistluste kaheksa parema meeskonna finaalturniir, sealse meistrisarja liider Kaunase Žalgiris alistas veerandfinaalis Kedainiai Nevežise 77:64.

Täna veerand tundi mänguaega saanud Siim-Sander Vene viskas 4 punkti, noppis 4 lauapalli ning lisas 1 korvisöödu ja vaheltlõike. Võitjate resultatiivseim oli 14 punktiga Martynas Pocius. Kaotajaile tõi mullu Raplas mänginud Ernestas Ežerskis 13 ja Kalev/Cramo ridadesse kuulunud Mindaugas Kupšas 10 punkti.

Homses poolfinaalis kohtub Žalgiris Prienai Vytautasega, kes oli täna 88:86 üle Utena Juventusest. Täna veel ees seisvates veerandfinaalides kohtuvad Klaipeda Neptunas - Šiauliai ja Vilniuse Lietuvos rytas - Panevežyse Lietkabelis.