RIO OOTAB?: Maratoonarid Lily (vasakul), Liina (keskel) ja Leila Luik. Kahel esimesel on olümpiapilet taskus, kolmas proovib selle hankida. Foto: Arhiiv / Tairo Lutter
Hindrek Pärg 20. veebruar 2016 06:00
Samast munarakust pärit mitmikud viskavad vempe nii kooliõpetajatele kui ka piirivalvuritele.

Samast munarakust pärit mitmikud viskavad vempe nii kooliõpetajatele kui ka piirivalvuritele.

Aastate 2009-13 statistika põhjal on Eestis mitmikuna sündimiseks tõenäosus 1,61%, mis on objektiivselt võttes suurem meie jalgpallimeeskonna MMile jõudmise võimalusest. Järelikult ei saa kaksikud ja kolmikud puududa ka Eesti tipp­spordist. Ei puudugi.

Kui maailma spordi tuntuimad mitmikud on 16 Suure Slämmi turniiri võitnud tennise paarismänguspetsid Bob ja Mike Bryan, siis Eesti spordi praegu ilmselt aktuaalseimad mitmikud on jooksjatest õed Luiged, kellest Liina ja Lily on maratonis Rio de Janeiro olümpianormi juba täitnud ja Leila proovib seda teha algaval kevadel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Ats 21. veebruar 2016 15:49
Ristol ja Raunol küll vahet ei tee, nii sarnased. Nagu ka kaunitarid - kolmikõed. Kui nad kolmekesi reas seisavad, siis mingi vahe on.
Mina arvan, et 21. veebruar 2016 15:45
kaksikõed Natalja ja Polina on väga sarnased, ehk silmade järgi võib mingit vahet teha. Purjevennad niiväga sarnased nagu polegi, vähemalt segi ei aja, kasvõi juba naiste pärast - nagu eelpool mainitud - nagu öö ja päev - olemuselt juba.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS