FC Augsburgi keskkaitsja Ragnar Klavan.Foto: CHRISTOF STACHE
21. veebruar 2016, 20:29

Augsburg tähistas Klavani 60. järjestikust täismängu võiduga!

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan mängis 60. Bundesliga vooru järjest FC Augsburgi eest kaasa kõik 90 minutit, kui võõrsil alistati 1:0 Hannover.

Kohtumises tabeli viimase meeskonnaga lõi Augsburgi värava Lõuna-Korea jalgpallur Ja-Cheol Koo kohtumise 14. minutil. Mänguline ülekaal kuulus pigem Augsburgile, ent 93. minutil piti väravavaht Marwin Hitz tegema hiilgetõrje, et Augsburgi eduseis säiliks.

Augsburgi jaoks oli tegu hooaja kuuenda võiduga kuue viigi ja 10 kaotuse kõrval. Kevadringis maitses Klavani koduklubi võidurõõmu esimest korda. Liigatabelis tõusis Augsburg 24 punkti peale ja 13. kohale.

Üleminekumängu tähendav 16. koht (Bremeni Werder) on Augsburgist nelja ja 2. Bundesligasse pudenemist tähendav 17. koht (Hoffenheim) kuue punkti kaugusel.

Augsburgi hooaeg jätkub juba neljapäeval, kui Euroopa liiga 1/16-finaali kordusmängus ollakse Anfield Roadil vastamisi viiekordse Euroopa meisterklubi Liverpooliga. Avamäng Augsburgis lõppes 0:0, mis tähendab, et igasugune resultatiivne viik viiks 16 parema sekka Saksamaa klubi.