BLOKIST MÖÖDA: 19 punkti toonud Kevin Saar aitas Rakverel alistada TTÜ ja kindlustada virulastele koha Saja liiga play offis. Foto: Arno Saar
22. veebruar 2016, 06:00

Saja liigas sotid selgemad

Eile selgus võrkpalli Saja liiga final fouri turniiri toimumispaik ning kaheksa meeskonda, kes jätkavad võitjatrofee püüdmist.

Esimest hooaega Saja liiga nime all peetav Baltikumi võrkpalli ühisliiga põhiturniir on lähenemas lõpule. Seni on teada vaid ühe meeskonna lõpp-positsioon – Pärnu kindlustas esikoha ja 12.-13. märtsil toimuva nelja parima tiimi finaalturniiri võõrustamise õiguse –, ent eile said TTÜ spordihoones selgeks kõik veerandfinaalidesse pääsejad.

Laupäeval Pärnus kodumeeskonnaga 2:3 lõppenud trillerlahingu pidanud Rakvere edestas enne eilset matši üheksandal kohal olnud TTÜd seitsme punktiga. Meeskondade omavahelise kohtumise avavaatus – tudengid võitsid esimesed kaks geimi 25:17 ja 25:19 – ennustas aga, et virumaalased peavad sel nädalal peetavas viimases kahes mängudevoorus veel elu eest võitlema.