Manchester United alistas Inglismaa karikasarjas võõrsl 3:0 Shrewsbury Towni.Foto: Andrew Yates
22. veebruar 2016, 23:43

Kolm kohtumist järjest võiduta olnud 20kordne Inglismaa jalgpallimeister Manchester United lõpetas kurva seeria, kui alistas karikasarja 1/8-finaalis võõrsil 3:0 Shrewsbury Towni.

Inglismaa tugevuselt kolmandasse liigasse kuuluval Shrewsbury'l ei õnnestunud Man Unitedile adekvaatset vastupanu osutada. Punased Kuradid haarasid kontrolli kohe avavilest ja seda käest ei andnud. Skoori avas Chris Smalling 37. minutil, teise värava lõi esimese poolaja teisel lisaminutil Juan Mata, lõppskoori vormistas 61. minutil Jesse Lingard.

Kaheksast 1/8-finaalist said avamänguga lahenduse seitse. Vaid Arsenal ja Hull City tegid 0:0 viigi ning edasipääseja selgub korduskohtumises. Veerandfinaalpaarideks on: Reading - Crystal Palace, Everton - Chelsea, Arsenal või Hull - Watford, Man United - West Ham United.