Ragnar Klavan (valges) ja Daniel Sturridge.Foto: Carl Recine
26. veebruar 2016, 00:56

NII SEE JUHTUS | Sport 25.02: Klavan ja Augsburg, põnev kodune korvpall (1)

Tänase spordipäeva tähtsaim hetk saabus kell 20.00, mil Ragnar Klavan ja Augsburg madistasid Euroopa liiga 1/16-finaali korduskohtumises Liverpooliga. Tund aega varem alanud matšis sai kaasa elada korvpallilahingule TÜ/Rock vs. BC Kalev/Cramo ning loomulikult hoidsime pilku peal ka talispordil!
00:56
KÕIK

Sellega tõmbame tänasele päevale ka joone alla. Head ööd ning magusaid unenägusid!

Magavad Hiina õpilased. (JASON LEE)
00:49
00:09
Marcus Rashford. (Russell Cheyne)
23:43
Siim-Sander Vene (rohelises). (Stanislav Moshkov)
22:39
Jürgen Klopp. (Carl Recine)
22:02

Kell 21.30 algas Euroliiga lahing Siim-Sander Vene leivaisa Kaunase Žalgirise ja Hispaania tippklubi Vitoria Laboral Kutxa vahel. Teise veerandaja alguses juhib Kutxa 23:20.

Siim-Sander Vene. (Stanislav Moshkov)
21:54

Jalgpalli Euroopa liigas lõppes täna Ragnar Klavani leivaisa Augsburgi teekond. Play-off'i avaringi korduskohtumises kaotati võõrsil 0:1 Liverpoolile.

21:22

Liverpool hoiab Augsburgi vastu kenasti palli ning Saksamaa tiimil pole häid võimalusi tekkida. Mängu lõpuni on veidi üle 25 minuti. Võitle Klavan, võitle!

21:08

AUGSBURG! Klavani leivaisal oli kasutada hea karistuslöök, mis mängiti tsenderdusena ka kasti. Sealt sai üks Augsburgi mees ka pea palli vastu ning mängis nahkkera värava alla, kuid Augsburgile vilistati suluseis.

21:06

STURRIDGE! Augsburg kaotab oma poolel halvasti palli, Sturridge mängib Klavani üle ning saab umbes 14 meetri pealt lüüa, kuid löök läheb napilt mööda. Teine poolaeg on alanud Liverpoolile igatahes hästi.

20:57

Korvpalli Balti liigas kaotas Pärnu Sadam kodus 80:85 Leedu klubile Šiauliai ning langes konkurentsist. Heiko Rannula hoolealuste resultatiivseimana tõi Mark Dorris 25 punkti. Avakohtumise Leedus kaotas Pärnu 61:101.

Mark Dorris (palliga). (Tiina Kõrtsini)
20:48

Liverpooli ja Augsburgi vahel on esimene poolaeg läbi, võõrustajad on 1:0 eduseisus. Selles paaris täna enam lisaaega kindlasti ei näe ning kui Augsburg tahab edasi pääseda, on vaja teisel poolajal värav lüüa.

20:42

POST! Liverpool tabab Augsburgi vastu posti, löögi tegi Daniel Sturridge.

Daniel Sturridge (punases). (Carl Recine)
20:40

Tartu ei suutnud siiski midagi kotist välja võluda ning kohtumise võitis Kalev 83:71.

Kalevi resultatiivseim Rolands Freimanis viskas 17 punkti, Morris Curry lisas 14. Evaldas Žabas oli kohtumise resultatiivseim 21 silmaga, Gert Dorbek tõi 18 punkti.

Rolands Freimanis ja Janar Talts võitlemas (Aldo Luud)
20:37

CAIUBY! Sambamaa poiss pääseb ohtlikult Liverpooli värava poole ning mängib Liverpooli väravavaht Simon Mignolet'ist end ka mööda, kuid väga terava nurga alt sooritatud pealelöök väravasse ei jõudnud. Ütleme nii, et Augsburg võib siit täna vabalt veel värava ära lüüa!

20:36

90 sekundit on kohtumise lõpuni, aga mängu võitja pole veel teada. Tartu on vähendanud vahe 10 silmale 68:78 ning rünnakuõigus kuulub neile. Veel on võimalust!

Evaldas Žabas (Aldo Luud)
20:29

Siin videos on lähemalt näha ka penalti põhjustanud olukorda.

20:28

6.10 enne lõppu võtab Kullamäe järjekordse time-out'i, sest Tartu on taga 50:69. Kalev on teinud 23-3 spurdi! Tartu on sooritanud neljandal perioodil neli pallikaotust ning tekkinud võimalused on Kalev maksimaalselt ära kasutanud. Kas mäng on tehtud?

20:23

Liverpool on kohtumist domineerimas ning äsja oli suurepärane võimalus Philippe Coutinhol, kes sai loetud meetrite pealt löögile. Kuid Augsburgi puurivaht Marwin Hitz oli mees omal kohal ning tegi suurepärase tõrje!

Marwin Hitz. (MICHAEL DALDER)
20:23

Gert Kullamäe võtab pärast kahte minutit time-out'i. Tartu on 12 punktilisse kaotusseisu jäänud 50:62. Rünnak on konarlik ning kaitses ei suudeta Kalevit peatada. Mida suudab Kullamäe välja võluda?