Jürgen Klopp.Foto: Andrew Yates
25. veebruar 2016, 22:29

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp: Augsburgil on suurepärane meeskond

Euroopa liiga play-off'i avaringis kahe mängu kokkuvõttes 1:0 Augsburgi alistanud Liverpooli peatreener Jürgen Klopp rääkis mängujärgselt, et jäi kohtumisega üldjoontes rahule.

Punastele - nii fännid Liverpooli kutsuvad - tõi võidu poolkaitsja James Milneri 5. minutil realiseeritud 11-meetri karistuslöök. Eelmisel nädalal peetud avamäng lõppes teatavasti 0:0.

"Täna valmistas ainsana probleeme tõik, et me ei suutnud viimasel 20 minutil kontrolli mängu üle enda käes hoida," ütles Klopp. "Aga selline jalgpall juba on. 70 minutit olime head."

Ehkki maailma rikkaima liiga - Premier League'i - klubi oli Bundesliga satsist üle kõige napimalt, arvab Klopp, et Liverpool vääris edasi järgmisse ringi pääsemist.

Klopp rääkis lisaks, et Markus Weinzierlil on Augsburgi peatreenerina suurepärane meeskond. "Mäng oli raske. Augsburg võttis riske ja nad kaitsesid väga hästi."