Augsburg langes rumalast penaltist, Klavan tõestas taas kõrget taset (1)

Ott Järvela, 26. veebruar 2016 06:00
DUELL: Inglismaa koondise ründaja Daniel Sturridge jäi ka eile Ragnar Klavani vastu nullile, aga Liverpool mitte, sest 5. minutil teeniti penalti. Foto: Reuters / Scanpix
Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburgi teekond Euroopa liigas lõppes. 1/16-finaali kordusmängus kaotati võõrsil 0:1 Liverpoolile rumalast ja välditavast penaltist.

Saksamaa kõrgliiga eelmise hooaja viies ja Inglismaa meistrisarja mulluse hooaja seitsmes meeskond suutsid 180 omavahelise minuti jooksul lüüa ühe värava – eilse kordusmängu 5. minutil realiseeris James Milner penalti, mille Liverpool teenis, kui Dominik Kohr ja Caiuby trahvikastis nii õnnetult kokku hüppasid, et esimene palli käega mängis.

Edasi lugemiseks:

28.01.2016
HEA TÖÖ! Klavan ja Augsburg teenisid väärt viigi
25.01.2016
25.01.2016
VIDEO PENALTI PÕHJUSTANUD OLUKORRAST | Augsburg jäi 0:1 kaotusseisus, kuid kas 11-meetri karistuslöök oli ikka õigesti antud?
25.01.2016
KOLMAS POOLAEG | kas Klavan sepitseb veebruari spordisündmuse number üks ning Saksamaa liiga võlu ja valu