Brandis Raley-Ross vedas Tarva võiduleFoto: Mati Hiis
26. veebruar 2016, 21:02

Valga alistas kaklusteta möödunud mängus Rapla, Rakvere tõmbas TTÜ-le koti pähe (3)

Eesti korvpalli meistriliigas võõrustas BC Valga-Valka meeskond "vana sõpra" Raplat. Eelmises omavahelises kohtumises olid pinged võistkondade vahel kõrged, täna möödus mäng rahulikumalt.

Valga läks Raplalt eest ära viimasel veerandil, mis võideti 28-18 ning kogu kohtumine 90:77. Võib olla natukene harukordses mängus Valga jaoks, ei vilistatud 40 minuti jooksul mitte ühtegi ebasportlikku ega tehnilist viga.

Võitjate resultatiivseimad olid vanameister Valmo Kriisa ja lätlane Jurijs Aleksejevs 20 punktiga. Raplal lammutasid korvi all nende kaks kõige uuemat mängijat. Maurice Kemp viskas 24 silma, Thomas van der Mars 21.

Päeva teises kohtumises alistas Rakvere Tarvas TTÜ 88:67. Otsustavaks sai kolmas periood, mille Rakvere võitis 31:10.

Üleplatsimees oli Brandis Raley-Ross 29 punktiga. TTÜ kasuks viskasid Kiur Akenpärg ja Kristjan Kitsing 14 silma.

Valgal on kirjas kaheksa võitu ja 16 kaotust, Rapla saldo on 13-11, Rakvere 10-12 ja TTÜ 8-17.