Spordiblogi

Pluss, miinus ja ennustus | Veetlev Balta, Klavanist on kahju ja Tänak Mehhikos 

Õhtulehe sporditoimetus, 29. veebruar 2016 06:01
Ksenija Balta on kergejõustikusõpru järjest rõõmustanud.Foto: Anni Õnneleid
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame uuele nädalale otsa ühe ennustuse abil. Meie 29. veebruari valik:

Möödunud nädala plussKsenija Balta on mitmekülgne kergejõustiklane. Eesti meistrivõistlustel sai ta enda nimele ka Eesti 60 meetri jooksu rekordi. Tulemus 7,29 on kõrgetasemeline ja tähendab ühtlasi MMi normi alistamist. Maailmameistrivõistlustel keskendub Andrei Nazarovi õpilane siiski põhialale ehk kaugushüppele, kus täieliku õnnestumise korral on võimalik sekkuda medaliheitlusse.

Samal teemal

Möödunud nädala miinus | Ehkki Ragnar Klavani  ja Augsburgi meeskonna südi esitust Euroopa liigas Liverpooli vastu ei saa kaotusele vaatamata kehvaks pidada, on lihtsalt kahju, et Eesti koondise kapteni päris kaugele jõudnud euroteekond lõppes. Mängud näitasid, et Augsburg suudab nimeka vastasega konkureerida küll, kuid seekord ei oldud valmis järgmist sammu astuma. Ja võib-olla ongi parem, et nüüd saadakse keskenduda ainult Bundesligale.

Alanud nädala ennustus | 3% on tõenäosus et Ott Tänak uputab ka tänavu Mehhiko rallil auto järve. Et mullune õnnetus oli kõige halvemate juhuste kokkusattumus, suudab meie ralliäss seekord märga äpardust vast vältida. Päris maha kanda vastavat võimalust aga ka ei saa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee