Gert KullamäeFoto: Anni Õnneleid
1. märts 2016, 17:53

Tartu Rocki tõehetk, testijaks uuesti Liepaja

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna selle hooaja talvine tõehetk jõuab kätte, kui täna algab Balti liiga veerandfinaalmatš Liepaja Triobetiga.

Kui juba FIBA eurosarjas seati sügisel sihiks pääsemine nelja parema sekka, ei saa mõistagi ka Balti liiga eesmärk olla madalam. Poolfinaali mittejõudmine tähendaks aga lati kolinal allaajamist.

Samas on selge, et Liepaja näol pole tegemist lihtsa vastasega. Kusjuures vastane ihkab revanši – ka mullu läksid samad meeskonnad samas staadiumis vastamisi ning siis võitis Rock Tartus 59:49 ja võõrsil oli 71:71 viigist enam kui küllalt (play-off-mängudes, kus loetakse kahe mängu punktide summat, võib üksik kohtumine lõppeda ka viigiga).