Mae asendaja selgub 7. märtsil. (Stanislav Moškov)

Möödunud südaööl lõppes kandideerimine Eesti Suusaliidu peasekretäri ametikohale. Kes Jaak Mae tööülesanded üle võtab, selgub tuleval esmaspäeval.

Eilse tööpäeva lõpuks olid alaliidu presidendi Andreas Laane sõnul kandideerimisavalduse esitanud kaks inimest, kelle nimesid ta mõistetavatel põhjustel avaldada ei saanud.

"Huvi on olnud mõõdukas, oleks oodanud veidi suuremat huvi," ütles Laane. "Samas on kaks korralikku kandidaati olemas ja loodame 7. märtsi õhtuks teha ettepaneku, kellega jätkata."

Õhtulehe küsimusele – kas tegemist on spordiringkondadest tuntud inimestega? – vastas Laane: "Nad saavad spordist väga hästi aru."

Ühtlasi otsis suusaliit asendajat murdmaajuhi kohalt lahkuvale Robert Päkale, konkursi lõpptähtaeg oli samuti eile õhtul.

"Selle otsuse langetame natuke hiljem, sest peasekretär tuleb enne paika saada. Ta peaks oma alluvaga nõus olema," arutles Laane.

"Eelmine kord oli meil küllalt hea valik ja sama võib öelda ka nüüd. Selle konkursiga oleme täitsa rahul."

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
Nunuh  /   11:40, 2. märts 2016
Päkk oli ilmselgelt Maele liiga kõva pähkel, mispeale Mae otsustas poisi lahti lasta, et oma ebakompetentsust ning tegelikku agendat kuidagigi varjata.
N
Nunuh  /   11:39, 2. märts 2016
Päkk oli ilmselgelt Maele liiga kõva pähkel, mispeale Mae otsustas poisi lahti lasta, et oma ebakompetentsust ning tegelikku agendat kuidagigi varjata.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis