Raul Must.Foto: Teet Malsroos
1. märts 2016, 23:06

Raul Must võitis Saksamaal maratonmängu

Mülheimis alanud tugevakoosseisulisel sulgpalliturniiril German Open võitis Raul Must esimeses ringis Pannawit Thongnuami Taist 21:18, 26:28, 21:16.

Esimeses geimis hoidis Must pidevalt initsiatiivi ja see tuli talle kindlamalt kui numbrid näitavad. Teine geim möödus vahelduva eduga, seisult 18:18 kuni 26:26 ei saanud kumbki rohkem kui punktiga juhtima! Ehkki Mustal oli kasutada kaks matšpalli, ei õnnestunud neid realiseerida. Kolmandas vaatuses jäi eestlane küll 0:3 taha, kuid tuli kohe mängu tagasi ning tegi seisult 7:7 otsustava spurdi, saades viis punkti järjest. Maratonmäng kestis 68 minutit.

120 000 dollari suuruse auhinnafondiga võistlusel, kus maailma edetabeli 20 paremast mehest on kohal 14, jõudis Must 32 parema sekka. Seal tuleb vastu Thongnuamist eeldatavalt hõlpsam vastane, prantslane Thomas Rouxel.