Hetk eile Tartus peetud mängust Rock -Liepaja.Foto: Aldo Luud
Ville Arike 2. märts 2016 21:17
Enesekindlus on hea asi ja seda ma hindan. Kuid teinekord on enesekindluse ja ülbuse vahel üsna õhuke piir, mida on lihtne ületada.

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna töö sotsiaalmeedias on Eesti spordivõistkondade omadest kindlasti üks paremaid. Ent äsjane postitus ületas hea maitse piiri.

Rock, andke andeks, kas olete tõepoolest juba pääsenud Balti liiga poolfinaali? Minu teada ootab Liepajas peetav kordusmäng veel ees. Mis sellest, et vahe on 27 punkti, meeskond veel EI OLE poolfinaalis! Just toote ise näite, kuidas -31 pealt järele tullakse.

Esmalt on tegemist väga ebameeldivalt ülbe suhtumisega. Ning teiseks - vaadake, et te asja ära ei sõna ja meeskond lõunanaabrite juurest saba jalge vahel, 28+ kaotusega tagasi ei tule.

Kommentaarid  (12)

Ants 5. märts 2016 16:44
Arikesele läheb ikka jubedalt hinge see, et Rocki saadab vähemalt ühes sarjas edu, Cramot aga mitte kuskil Millest muidu selline sappi täis ja kibestunud artikkel? Läti liiga on ilmselgelt tugevam, kui Eesti oma ja võita sealset 4-ndat meeskonda, kes just hiljuti nt VEF-i tuuseldas, pole üldse mitte paha. Ja võita seda satsi 27 punktiga, no andke andeks, aga see "ülbus" on täiesti õigustatud. Sel hooajal on Rockil väga head võimalused jõuda vähemalt finaali ses sarjas. Aga eks kibestunud silmaklappidega tolvanid karjuvad ikka edasi ja leiavad igas asjas negatiivset.
sirr 5. märts 2016 00:04
Mul ühel heal sõbral on ütlemine - kui midagi head ei ole öelda, siis ära ütle midagi. See peaks kehtima ka selle artikli kohta.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS