NII SEE JUHTUS | Sport 03.03: Raul Must jäi kahekordsele olümpiavõitjale selgelt alla. Tänak alustab Mehhikos! (6)

Töönädala selgroog sai eile murtud ning nüüd veereme kõik vaikselt nädalavahetuse suunas. Kui töö rügamise kõrvalt on soov hoida end kursis spordimaailmas toimuvaga, siis just Õhtulehe otseülekanne on selleks parim lahendus - tänane spordipäev pakub lahinguid nii võrkpalli- kui tenniseväljakutelt, lisaks alustavad MMiga laskesuusatajad!
REEDE OOTAB

Sellega on tänane spordipäev lõppenud, aitäh sellele Õhtulehe seltsis kaasa elamast! Reede ehk nädala viimane tööpäev on ukse ees, nädalalõpp pole enam kaugel! Uued spordiuudised juba homme.

23:12
SULGPALL

8:21 ja mäng 0:2 - Lin Danilt Raul Mustale korralik õppetund, kuidas väljakut "katta" ja olla õigel ajal õiges kohas. Must tegi surve all olles ka paljuvõitu lihtvigu. See on mäng, millest saadud kogemus tuleb järgmistele võistlustele kaasa võtta.

23:04
SULGPALL

Teine geim, 5:11. Lin Dan näitab kohati oma paremate päevade taset, Must pole veel valmis sellele vastama.

22:56
SULGPALL

17:21 - Must kaotas Lin Danile esimese geimi. Geimi teises pooles ei saanud Must vahet kordagi kahest punktist väiksemaks, maailma kõigi aegade ehk parim sulgpallur leidis vajadusel alati lisakäigu.

22:44
SULGPALL

8:11 - Esimene geim on poole peal, Lin Danil on kerge initsiatiiv.

22:37
SULGPALL

German Openil Mülheimis algas mäng Raul Must - Lin Dan. Hiinlase näol on tegemist kahekordse olümpiavõitja ja viiekordse maailmameistriga!

22:09
VÕRKPALL

VIDEOINTERVJUUD!
Oliver Lüütsepp tõdes Õhtulehele, et otsustavaks sai kogemuste vähesusAvo Keele sõnul oli väljakul vahepeal probleeme enesekindlusega.

Võrkpallikohtumine lõppes Tartu kaotusega (Aldo Luud)
21:16
VÕRKPALL
20:59
VÕRKPALL

Avo Keel peab hoolealustele õige täpsed näpunäited jagama - Pärnu võitis neljanda geimi 25:15 ning otsustav geim on ees!

Avo Keel (Aldo Luud)
20:58

Euroliigas alistas Moskva oblasti Himki kodus 75:61 FC Barcelona. Endine BC Kalev/Cramo mängumees Josh Boone Himki ridades mänguaega ei teeninud.

20:51
KÄSIPALL

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste 1. vahegrupis sai HC
Viimsi/Tööriistamarket kodus 27:25 (13:13) jagu Põlva Servitist.

20:30
VÕRKPALL

Meelis Kivisild vormistab seisu: 25:21 on Tartu võitnud nüüd ka kolmanda geimi ning seis on 2:1

20:23
VÕRKPALL

Nüüd on läinud veel eriti põnevaks! Kuigi Tartu läks kolmandas geimis 16:13 ette, on jälle käimas punkt-punktimäng ning seis tasa 18:18.

Tartu Bigbank - Pärnu (Aldo Luud)
20:00
VÕRKPALL

Tartu näitas jälle Pärnule isukalt hambaid, kuid teises geimis enam nii lihtsalt võitu käest ei lasta. 25:21 Pärnule ja seis on 1:1.

Pärnu tähistab punktisaamist  (Alar Truu)

Jürgen Zopp (Teet Malsroos)

Paarismängus said kokkumängu harjutada Jürgen Zopp ja Mattias Siimar. Kohtumine kulges eestlaste domineerimisel ja mäng võideti 6:1, 6:1.

19:29
VÕRKPALL

Saja liigas peetakse täna veerandfinaale ning ühte neist jälgib Õhtuleht kohapeal. Tartu Bigbank asus üllatuslikult Pärnu vastu 1:0 ette, seejuures oldi pikalt tagaajaja rollis, kuid 18aastase Markus Uuskari punktid tõid tartlased mängu tagasi. 25:23 Tartule

19:21
EOK PRESIDENDITRALL

Kassitapp EOK presidendivalimistel jätkub. Aleksander Tammert kaitseb Tõnu Tõnistet.