Fotod: Aldo Luud, Tartu, 3. märts 2016 21:25
Tartu Bigbank vs. Pärnu Foto: Aldo Luud
Võrkpalli Saja liigas peeti Tartu spordihoones eelmisel kevadel toimunud Eesti meistrivõistluste finaalseeria kordusetendus, kui kohtusid valitsev meister Pärnu ja Tartu Bigbank. Kogemused jäid peale - Pärnu võitis 3:2.

Kahe geimi järel oli seis viigis 1:1 - tartlased alustasid kindlamalt ning Henri Treiali ja Markus Uuskari punktide toel võideti esimene geim 25:23. Ka teises geimis oldi visalt pärnakate kannul, vähendades vahepeal viiepunktiliseks veninud kaotusseisu 20:22 peale, kuid Hindrek Pulga kindlad servid tõid selle geimi Pärnusse 25:21.

Kolmas geim kuulus jällegi väljakuperemeestele: kuigi Pärnu läks 13:8 ette, suutis Tartu tugeva kaitsemängu abil viigini jõuda ning seisult 21:21 võeti neli punkti järjest. 25:21 Tartule!

Neljanda ja viienda geimi valitsejad olid juba pärnakad - 25:15, 15:10 ning korduskohtumiseks ollakse 1:0 eduseisus!