TUGEV TANDEM: Prantsusmaal elav Grete Püvi hobusega Talent 2014. aasta maailmameistrivõistlustel.Foto: Külli Tedre
Deivil Tserp 4. märts 2016 06:00
Reeglite rikkumine on ratsutamisringkonnas põhjustanud rahvusvahelise skandaali.

Reeglite rikkumine on ratsutamisringkonnas põhjustanud rahvusvahelise skandaali.

Mullu novembris emaks saanud koolisõitja Grete Püvi naasis juba veebruaris tippsporti sooviga pääseda Rio de Janeiro olümpiale. Kahjuks on rivaalid reegleid julmalt eiranud ning nii jääb Prantsusmaal elav ja harjutav sportlane aasta tähtsaimalt võistluselt kõrvale.

Rio mängudele pürgimine oli Püvi puhul täiesti reaalne eesmärk. Möödunud aasta keskel oli ta regiooni pingereas teine ehk täpselt olümpiakohal. Raseduse tõttu pidi ta EMilt kõrvale jääma ja langes niinimetatud olümpiarankingus mõne koha tahapoole.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

No kui nüüd aus olla... 6. märts 2016 14:56
siis olümpiale pääsemiseks tuleb ikka tublisti kõvemini sõita kui 71%. Nõme on öelda, et venelased unistusi purustasid, kui tegelikult ikka reaalset lootust ei olnudki. Aga kedagi tuleb ju süüdistada.
olen vagagi kursis 7. märts 2016 20:57
Raagib kadedus voi parastad hoopiski? Paraku on koolisoit suuresti ka kohtunike ala ehk hindamine subjektiivne (oh, millest see koik soltub!) ja eri voistluste 71% polegi vorreldav! Kui tahad toimunuga kursis olla, loe eurodressage artikleid Moscow Madness ja Logutenkova Wins Big at CDI Lier ...Olympic Race Scandal Fuelled. Kuid mtte ainult venelased toesti,
irw 4. märts 2016 14:24
ma pole kuulnud, et medalikandidaat ollakse ..... ja kui juhuslikult on teisiti ja olümpia oluline ,,,, siis ei olda lambist rase. selles mõttes .... valikute küsimus ja üsna vale on süüdistada jälle venelasi. samamoodi kui meie meesvehklejad on siin tigedad , et olümpiale pääs on kadunud ja mõnel mehel veel viimane õlekõrs varuks.
tippsport on tulemusega otseselt seotud ja oleksid ei maksa midagi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS