Siim-Sander Vene viibis otsustavatel hetkedel väljakul ning panustas võitu 7 punkti ja 4 lauapalli.Foto: zalgiris.lt
4. märts 2016, 21:49

Žalgirisele vahegrupis teine võit, Vene tegijate seas

Korvpalli Euroliiga vahegrupis sai teise võidu Kaunase Žalgiris, alistades kodusaalis Bambergi 75:73.

Siim-Sander Vene sai mänguaega üle 17 ja poole minuti, seejuures viibis ta platsil enamiku viimasest tosinast minutist. Eesti koondislase arvele jäi 7 punkti, 4 lauapalli, 1 korvisööt ja vaheltlõige. Bambergi viimasel rünnakul ei suutnud Venet üle mängida Läti koondise tagamees Janis Strelnieks.

Žalgiris võitis kohtumise vaatamata kohutavale kolmestetabavusele (14/1). Paulius Jankunas kogus 17, Ian Vougioukas 13, hiljuti hangitud mängujuht Jerome Randle 12 punkti. Bambergil vastas Nikos Zisis 25 silmaga.

Teine sama, F-grupi tänane mäng alles algas äsja, Pireuse Olympiacos võõrustab Vitoria Laboral Kutxat. Tabeliseis: CSKA 7 võitu ja 2 kaotust, Vitoria 6-2, Himki, Real 5-4, Barcelona 4-5, Olympiacos 3-5, Bamberg 3-6, Žalgiris 2-7.