Alexis Sanchez ja Aaron RamseyFoto: ADRIAN DENNIS
5. märts 2016, 17:14

Vähemuses mänginud Arsenal võitles Tottenhami vastu viigipunkti

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas oli täna üks klassikalistest vastasseisudest - Londoni Arsenal vs Tottenham Spurs. Väga põnev kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Enamust esimesest poolajast domineeris Tottenham, aga survest hoolimata suutsid Arsene Wengeri hoolealused minna 39. minutil Aaron Ramsey väravast juhtima minna.

Teise poolaja esimesed umbes 20 minutit olid Arsenali jaoks justkui halb unenägu. Kõigepealt sai 55. mänguminutil teise kollase kaardi Francis Coquelin, jättes tiimi kümnekesi.

Kõigest viis minutit hiljem viigistas Spurs Toby Alderweireldi väravast ning 62. minutil oli Arsenal juba 1:2 kaotusseisus. Tottenhami teise kolli lõi Harry Kane.

Hoolimata ühe mehelisest vähemusest ei jätnud Arsenal jonni ning 14. minutit enne lõpuvile viigistas mänguseisu Alexis Sanchez.

Järelejäänud ajaga ründas koduväljal mänginud Tottenham, aga ei suutnud võiduväravat lüüa.

Viik tähendab, et pärast tänaseid ja homseid mänge juhib Premier League'i edetabelit igatahes Leicester City, kes kohtub täna Watfordiga. Tottenham on praegu tabelis teisel kohal 55 punktiga, Arsenal kolmas 52.