Rakvere jõudis nelja parema sekka!Foto: LAURA OKS
6. märts 2016, 19:25

Rakvere võrkpalliklubi alistas täna Audentese spordihoones Saja liiga veerandfinaalis 3:1 Tallinna Selveri ning sammus koondskooriga 2:0 poolfinaali.

Tegemist on tänavuse hooaja (ühe) suurima üllatusega, sest Selver lõpetas põhiturniiri teise, Rakvere aga alles seitsmenda kohaga. Põhihooajal jäi meeskondade omavaheline saldo viiki: Rakvere kaotas kodus 1:2, kuid võitis võõrsil 3:2.

Rakvere resultatiivseim oli täna Kevin Saar 18 punktiga. Selveri parimana tõi Lincoln Williams 21 punkti. Mängu protokoll.

Järgmisel nädalavahetusel Pärnus toimuvale finaalturniirile on juba koha lunastanud kodumeeskond Pärnu, kes murdis veerandfinaalis tiitlikaitsja Tartu.

Ülejäänud kaks nelja sekka pääsejat selgitavad Riia Tehnikaülikool - Ozolnieki ning Jelgava - Vilnius. Mõlemas paaris on võitude seis 1:1.