West Bromwich Albion - Manchester UnitedFoto: Reuters / Scanpix
6. märts 2016, 20:06

Manchester United pidi Inglismaa kõrgliiga 29. voorus võõral väljakul West Bromwich Albioni vastu suisa 64 minutit ühemehelises vähemuses rügama, sest nende poolkaitsja Juan Mata teenis juba 26. minutil teise kollase ehk punase kaardi.

Asjaolu, et tegemist oli Mata Premier League'i karjääri (liitus liigaga aastal 2011) esimese punasega, ei lohuta ManU fänne ega peatreener Louis van Gaali kuidagi, sest West Bromwich realiseeris arvulise ülekaalu 1:0 võiduks. Mängu ainsa värava lõi Venetsueela mees Salomon Rondon kohtumise 66. minutil.

Ühes tänasega on ManU viimasest kaheksast võõrsilmängust võitnud vaid ühe. Kolm kohtumist on lõppenud viigi ja neli kaotusega. Kaotus langetas ManU tabelis kuuendaks. Neist möödus West Ham United.