Liverpool's Brazilian midfielder Roberto Firmino (2R) shoots past Manchester United's Spanish goalkeeper David de Gea (L) to score his team's second goal during the UEFA Europa League round of 16, first leg football match between Liverpool and Manchester United at Anfield in Liverpool, northwest England on March 10, 2016. / AFP PHOTO / PAUL ELLISFoto: PAUL ELLIS
10. märts 2016, 23:59

NII SEE JUHTUS | Sport 10.03: Manchester United ja Tottenham said Euroopa liigas kindlad kaotused (5)

Sama palju õnnetust kui Eesti maadlusfännidele pakkus tänane spordipäev ka Manchester Unitedi jalgpalliklubi poolehoidjatele. Liverpooli austajad aga ... Polnud paha spordipäev!
00:07
ÜHE MÕTTE LISAKSIN SIIA SIISKI VEEL...

23:57
EUROOPA LIIGA

Lõpuvile kõlab ja Liverpool on võitnud 2:0!

Teised tänased mängud:
Villarreal - Leverkuseni Bayer 2:0
Bilbao Athletic - Valencia 1:0
Praha Sparta - Rooma Lazio 1:1

Sobiv uudis, kas pole, spordiõhtu lõpetamiseks? Head ööd!

23:42

Matši stuudioeksperdina kommenteeriva Paul Scholesi kehakeel räägib enda eest:

United teeb ära oma viimased vahetused Juan Mata ja Morgan Schneiderlin lahkuvalt platsilt ning neid asendavad Ander Herrera ja Bastian Schweinsteiger.

23:39

Louis van Gaali taktikalised lükked saavad selle mängu järel taas kõvasti kriitikat - poolajal keskkaitsesse sisse toodud Michael Carrick - loomu poolest poolkaitsja - otsustab oma karistusalas palli omaks võtta, mitte seda klaariks äsada ja tulemus on käes: United on 0:2 kaotusseisus.

23:37

FIRMINO 2:0!

Roberto Firmino (AFP/Scanpix)
23:28

Seni matši ainsa värava löönud Sturridge saab pärast 63. minutit puhkama ja tema asemel tuleb mängu Joe Allen. Vaikselt hakkab Unitedi mängumootor end käima saama, ent Liverpool on siiski veel praegu selle mängu peremees!

Daniel Sturridge'i värav tuli penaltist ja selle tõrjumiselegi oli David de Gea lähedal. (AFP/Scanpix)
23:11

Poolajal teeb United ühe vahetuse: Rashford istub pingile ja mängu tuleb Michael Carrick, aga seda keskkaitsesse - ManU läheb 3-5-2 peale.

22:56

Poolaeg Udusel Albionil. Mis seis on Liverpooli ja Manchester Unitedi mängus, on keeruline öelda, aga kindel on see, et Liverpool juhib David de Gea vastu 1:0 ja sellegi löögi oleks väravavaht peaaegu tõrjunud.

Üks David de Gea kolmest avapoolaja imetõrjest. (Reuters/Scanpix)

Seisud teistes matšides:
Villarreal - Leverkuseni Bayer 1:0

22:48

On ainult ühe mehe teene, et Manchester Unitedi eurohooaeg juba 40 minutiga läbi pole. Fantastiline mäng hispaanlase poolt!

22:38

Palli valdamine on Liverpooli kasuks kaldu suisa 73-27 ja seda on tunda. Chris Smalling libiseb Anfieldi murul ja kingib palli karistusalas Sturridge'ile, aga de Gea päästab taas Unitedi!

22:36
VELOSPORT

Pariis-Nice velotuuri 4. etapp lõppes grupifinišis, kus väledamaid jalgu näitas Nacer Bouhanni (Cofidis). Tanel Kangert (Astana) lõpetas peagrupis ja jätkab 30. kohal.

Tanel Kangert jääb velotuuri liidrist maha 47 sekundiga. (AFP/Scanpix)
22:31

United püsib elus! Coutinho saab löögile - jah, raske nurga alt, aga värav on ees tühi. Mehe pealelöök on piisavalt nõrk, et David de Gea jõuab selle minema kaapida! Seis peaks olema 2:0!

22:29

22:28

David de Gea saab Daniel Sturridge'i löögile küll näpud vahele, ent sellest ei piisa. Liverpool 1:0 ees!

Penatli põhjustas Memphis, kes astus Clyne'i kannale - aga millimeetrite mäng, kas ta tegi vea kastis või väljaspool.

Daniel Sturridge'il on olnud väga töine mängualgus. (Reuters/Scanpix)
22:25

PENALTI LIVERPOOLILE!

22:21

Kahes teises õhtuses mängus on veerandtunniga juba skoor avatud:

Villareal juhib Leverkuseni Bayeri vastu ning Praha Sparta Roma Lazio üle, mõlemas matšis seis 1:0

22:20
OSTA JALGPALLIAJALUGU!
Enam kui 2000 oksjonile minevast Pele jalgpallimeenest toob kõige rohkem raha sisse ilmselt see Kuldse jumalanna trofee koopia. (Vida Press)
22:09
Viljar Voog

Mäng Liverpoolis on alanud ja Marcus Rashford (kes on Unitedi suurtest rivaalidest kostitanud väravatega Arsenali) saab juba 17 sekundil Liverpooli viiemeetrikasti joonelt löögile, ent tabab palli põlvega ja see põrkab x-suunas minema. Kui nüüd 90 minutit nõnda kütetakse, saavad vutigurmaanid tõelise naudingu!

Marcus Rashford on vaid 18-aastane. (AFP/Scanpix)
22:02

Lõppskoorid esimesest neljast mängust!

21:30

Aidaa, Tottenham! Dortmundi imeilusa meeskondliku rünnaku vormistab viielt meetrilt otse õhust tehtud löögiga 3:0 väravaks taas Reus!