Mängus Tartu Tammekaga teenitud punase kaardi järel kohtunikke verbaalselt ähvardanud ja solvanud Narva Transi kaitsja Vitali Andrejev ei saa võistluskeelu tõttu väljakule naasta enne aprilli.Foto: Aldo Luud
11. märts 2016, 16:11

Kohtunikke ähvardanud Transi jalgpallurit karistati aprillini kestva mängukeeluga (2)

Eelmisel reedel peetud Eesti jalgpalli meistrivõistluste kõrgliiga avamängus Tartu Tammeka - Narva Trans eemaldati väljakult kaks mängijat, kellest üks ei naase sinna enne aprilli.

Vastase vahetuspingi suunas keskmise näpu näitamise eest 84. minutil eemaldatud Tammeka äärepoolkaitsja Geir-Kristjan Suurpere lisakaristust ei teeninud. Tema võistluskeeld piirdus teisipäevase Tammeka - Paide mänguga (2:0) ja laupäevases võõrsil-mängus tabeliliidri FC Infoneti vastu saab peatreener Indrek Koser teda kasutada.

Tammeka - Trans mängu 31. minutil viimase lootuse vea eest eemaldatud Vitali Andrejevil läks aga kehvemini. Väljakul tehtu eest oli temagi karistus ühemänguline võistluskeeld, nagu iga punase kaardi puhul, mille Andrejev kandis ära teisipäevases mängus Trans - Sillamäe Kalev (3:3).

Ent sinna lisandus kahemänguline võistluskeeld, mille Eesti Jalgpalli Liidu distiplinaarkomisjon määras talle kohtunike verbaalse solvamise ja ähvardamise eest. Seetõttu ei saa Andrejev osaleda homses mängus FC Floraga ning peab kõrvalt vaatama ka 18. märtsi kohtumist FC Levadiaga.

Väljakule saab Venemaa passiga kaitsja naasta alles 2. aprillil mängitavas Premium liiga 5. vooru mängus, kus Trans võõrustab Rakvere Tarvast.

Transi jaoks on tegemist käesoleva aasta teise distsiplinaarkaristusega - hooaja-eelsel halliturniiri mängus FC Infonetiga eemaldati väljaku kõrvalt klubi president Nikolai Burdakov, mistõttu tuli Transil tasuda 100eurone trahv.