Žalgiris võitis Reali vastu poolaja, kuid kaotas mängu

Toimetas Ville Arike, 11. märts 2016, 21:31
Siim-Sander Vene viskas 8 punkti. zalgiris.lt
Korvpalli Euroliigas võõrustas Kaunase Žalgiris kodus tiitlikaitsjat Madridi Reali ning pidi vastu võtma 75:90 kaotuse.

Leedu meister võitis küll poolaja 41:39, kuid kolmanda veerandi 12:23 allajäämine ja mulluse kevade MVP Andres Nocioni viskekontsert võtsid võiduvõimaluse.

Siim-Sander Vene alustas hästi, kogudes esimesel poolajal 9 minutiga 6 punkti (visked 3/3), 1 lauapalli ja 1 korvisöödu. Kolmanda veerandi lõpus, mil Real tegi valusa 7:0 spurdi, tulid eestlase kaks viset aga rõngast välja. Lõpuks jõudis ta 8 punkti ja 2 lauapallini. Žalgirisele tõi Paulius Jankunas (kahesed 9/8) 21, Realile Nocioni (kolmesed 6/6) 22 punkti.

Žalgiris jätkab F-vahegrupis 10 vooru järel 2 võiduga viimasel kohal. Real on 6 võiduga kolmas. Peagi algab ses grupis mäng Barcelona (seni 4 võitu) - Moskva CSKA (7).