Norra pidu koduõuelFoto: NTB SCANPIX
13. märts 2016, 21:39

NII SEE JUHTUS | Sport 13.03: Bö võttis Fourcade'ilt kuldmedali, Pärnu võitis Saja liiga! (1)

Nädala viimane päev on kätte jõudnud ning nädalavahetusel tehakse, nagu ikka, palju sporti. Ujuja Kregor Zirk püstitas Eesti ja kergejõustiklane Karl Robert Saluri isikliku rekordi. Kuidas läheb viimastel eestlastel maadluse EMil ning kas Prantsusmaa laskesuusataja Martin Fourcade nopib tänavuselt MMilt ka viienda kulla?
21:23

Kristjan Kanguri koduklubi Varese kaotas Itaalia liigas võõrsil Bologna Virtusele 67:76. Kangur viskas 27 minutiga üheksa punkti ning tõi viis lauapalli.

20:28

Manchester Unitedil on veel Inglismaa karikasarjas võimalused alles, sest 1:1 viigistati West Ham Unitediga

LASKESUUSATAMINE

Ja ülipõnevas lõpulahenduses jääb Martin Fourcade Johannes Thingnes Böle siiski alla! Björndalenile pronks!

17:38
VÕRKPALL

Fantastiline Pärnu! Jelgava paneb selg vastu seina olukorras kõik mängu ja läheb viimasele tehnilisele ajale 16:12 eduseisus. Pärnu ei tee küll ühtegi suurt spurti, aga leiab pidavalt võimalusi kuidas kaks rünnakut järjest silm pähe saada ja nii võideldakse end 18:18 viigini ning pärast hiilgavat kaitsetööd lööb Hindrek Pulk nad ka 19:18 ette. Sellega on lätlaste vaim ka murtud - geimivõit Pärnule 25:20!

Pärnu võitis kohtumise 3:0!  (LAURA OKS)
17:30

OIOI! Fourcade lahkub viimasest tiirust 5 sekundilise eduga minema, aga Johannes Bö ei ole papist poiss. Björndalen nendega enam sammu pidada ei jaksa.

17:23

Pärast kolmandat tiiru on Ole Einar Björndaleni edu Fourcade'i ees 2,5 ja Erik Lesseri ees 3,8 sekundit!

(JONATHAN NACKSTRAND)
17:10

Samal ajal peetakse meeste laskesuusatamise ühisstarti ning viiendat kulda lootev Martin Fourcade tegi esimeses tiirus ühe möödalasu. Juhib Erik Lesser.

17:10

Kaisa Mäkäräinen võitis pronksmedali!

A little medal fun with Kaisa! #gokaisa

A photo posted by Jerry Kokesh (@biathlonworld14) on

17:08
VÕRKPALL

25:20. Rohkemat polegi sellest geimist midagi rääkida - Pärnu on lihtsalt üle ja peab juhtuma midagi katastroofilist, et lõvitrofeed suvepealinna ei jääks.

16:55
16:55
16:35
VÕRKPALL

Pärnu võidab Jelgava vastu avageimi kindlalt 25:17. Võrdsete meeskondade matši jagus seisuni 7:6, ent kui Hindrek Pulk lõi palli maha üle lätlaste bloki, pandi jõujooned selgelt paika ja pärnakad said sisse 12:7 edu, mis siis lõpuks kindlaks geimivõiduks vormistati

15:39
15:18
VÕRKPALL

Oh sa vana seesammune! Rakvere luhtab 10:5 eduseisu ja jääb 10:12 taha. Sellest august enam välja ei ronitagi ning Ozolniekile pronks võidunumbritega 15:13.

See tähendab, et Läti klubid võidavad tänavu Saja liiga kolmest medalist kaks. Nüüd tuleb loota, et Pärnu jätab peagi algavas finaalis kõige kirkama koju.

15:05

Keith Langfordilt Ühisliiga rekordiks veerandajaga 23 punkti! Ning seda Euroliiga meeskonna Himki vastu, kus Josh Boone tegi poolajaga peaaegu kaksikduubli - möll käib!

14:57
VÕRKPALL

Rakvere meeskond lõpetab neljandas geimis võrkpalli mängimise - Ozolnieki võidunumbrid on 25:11! Virumaalaste õnneks on viiendas geimis võimalik veel pronksmedalit päästa.

14:37
VÕRKPALL

Saja liiga pronksimatši kolmas geim on senistest kõige ühekülgsem, aga kahjuks ei otsusta see veel matši saatust - Ozolnieki on Rakverest üle 25:16, eestlased juhivad geimidega 2:1.