Rolands Freimanis oli Kalevi võidu peaarhitektFoto: Tiina Kõrtsini
15. märts 2016, 20:36

SUPER! BC Kalev/Cramo sai Ühisliigas seitsmenda võidu (6)

BC Kalev/Cramo sai täna Ühisliigas hooaja seitsmenda võidu, alistades Volgogradi Krasnõi Oktjabri tulemusega 89:81.

Kalev kontrollis kogu kohtumise kulgu. Avaveerand võideti tervelt 26:10, poolajaks olid edunumbrid 47:37. Kolmandal perioodil suurendas Kalev vahe lausa 19 punktiliseks, kuid enne viimast neljandikku oli seis 71:59.

Seejärel tundus, et Kalev annab jälle ühe mängu viimase veerandiga ära. Oktjabr lasti mitmel korral nelja punkti kaugusele, kuid vajalikel hetkedel tabas Sten-Timmu Sokk ning Kalev hoidis edu.

Kohtumise resultatiivseim oli Rolands Freimanis 26 punktiga. Shawn King, Sokk ja Morris Curry lisasid kõik 15. Vastastel lammutasid kaks meest - Jerry Jefferson 25p+13lp, Ekene Ibekwe 23p+7lp.

7 võidu ja 16 kaotusega tõusis Kalev koha võrra, 13ndaks.