Manchester City vs Kiievi DünamoFoto: Phil Noble
Meistrite liiga
16. märts 2016, 00:07

Teisipäeva hilisõhtul selgusid veel kaks Meistrite liiga veerandfinalisti. Manchester City alustas korduskohtumist Kiievi Dünamo vastu koduväljakul 3:1 eduseisust. Edu hoidmisega probleeme ei tulnud ning inglased marssisid edasi 0:0 viigiga.

Kiievi Dünamo pidi edasi saamiseks lööma võõral väljakul vähemalt kolm väravat. City jaoks algus kohtumine kurvalt. 22. mänguminutiks oli peatreener Manuel Pellegrini välja vahetanud mõlemad algkoosseisus platsile jooksnud keskkaitsjad Vincent Kompany ja Nicolas Otemendi vigastuste tõttu.

Sellest hoolimata City kaitse pidas vastu ning ülejäänud mängu jooksul ülemäära ohtlikke šansse ukrainlastel ei tekkinud. City tabas ise üks kord posti, aga väravat ei suutnud lüüa. Kohtumine lõppes 0:0, millega kindlustas City edasipääsu veerandfinaali.