Madridi Atletico vs PSV EindhovenFoto: SUSANA VERA
Meistrite liiga
16. märts 2016, 01:01

Teisipäeval selgusid veel kaks Meistrite liiga veerandfinalisti. Madridi Atletico ja PSV Eindhoveni otsustasid edasipääseja penaltiseerias, mille võitis 8:7 Atletico.

Paari avamäng lõppes 0:0 viigiga ning sama seis oli ka korduskohtumises pärast 90. minutit. Atletico oli enamik ajast domineerivam ning mida rohkem aeg edasi läks, seda rohkem surusid võõrustajad Eindhovenit kaitsesse.

PSV ei vandunud alla ning hoidsid värava puhtana. Lisaaega kontrollis täielikult kodumeeskond, aga hispaanlased ei suutnud kuidagi moodi hollandlaste kaitsest läbi pureda ning seisuga 0:0 lõppes ka lisaaeg.

Järgnes närvesööv penaltiseeria, milles näidati harukordset tabavust. Kokku löödi 16 penaltit, millest tabati tervelt 15! Esimesed 14 lööki leidsid tee väravasse, kuid esimese ja ainsana eksis PSV Eindhoveni pallur Narsingh.

Atletico mängija Juanfran aga ei eksinud ning saatis Atletico kolmandat aastat järjest Meistrite liiga veerandfinaali.

Eksinud penalti teeb valusamaks asjaolu, et Narsingh tuli platsile 117. minutil. Ta vahetas välja PSV Eindhoveni resultatiivseima ja ühe parima mängija Luuk de Jongi.