Juventus - Bayern. Üks soosik Meistrite liiga üldvõidule peab täna hilisõhtul kohvrid pakkima.Foto: AFP / Scanpix
17. märts 2016, 01:06

NII SEE JUHTUS | Sport 16.03: Bayern tegi imelise tagasituleku, Barcelona marssis kindlalt edasi (2)

Tere kaunist kolmapäeva! Tänase päeva naela tuleb oodata hilisõhtuni, mil algavad viimased Meistrite liiga kaheksandikfinaalid. Natuke mängitakse täna ka käsi- ning korvpalli. Ent kahtlemata üllatab päev meid millegi põnevaga. Naudime koos!
01:06
SPORDISÕBER

Sellega on tänane ülekanne ka lõppenud. Kindlasti ühinege meiega ka homme!

00:39
00:27

Meistrite liiga veerandfinalistid on selgunud. Kaheksa parema hulgas on kolm Hispaania jakaks Saksamaa klubi ning üks võistkond nii Portugalist, Prantsusmaalt ja Inglismaalt.

00:25
00:18

LÄBI! Müncheni Bayern lõpetab uskumatu tagasituleku ning võidab kohtumise 4:2 ning kahe mängu kokkuvõtes 6:4. Milline mäng see oli!

00:15

Natukene üle minuti on mängida ja Bayern juhib jätkuvalt 4:2. Võib üsna kindlalt väita, et Bayern liigub edasi!

00:12

Ja siin on värav, mis viib Bayerni 4:2 juhtima.

00:10

Siin on Thiago värav, mis viis Bayerni 3:2 ette.

00:07

Kingsley Coman on Bayerni neljanda värava autor. Münchenil sai minna kiirrünnakule ning Coman lööb palli püüdmatult vasaku jalaga Buffoni selja taha!

00:06

VÄRAV! Bayern lööb kiirrünnakul veel ühe! Sellega peaks nüüd mäng olema tehtud! Uskumatu tagasitulek!

00:04

VÄRAV! Bayern läheb juhtima 3:2. Milline mäng!

23:59

Pool lisaaega on mängitud. Kas tulevad teist päeva järjest penaltid?

23:53
23:49

Isegi Kluivert ei suuda uskuda Bayerni tagasitulekut!

23:43

Lisaaeg on alanud!

23:38

Lisaminutid mängitud ja meid ootab Münchenis lisaaeg! Kas saab olema sama närvesööv nagu eile õhtul?

23:37

Barcelonas lõppeb mäng katalaanide 3:1 võiduga! Barcelona kindlalt edasi

23:35

VÄRAV!! VÄRAV! Thomas Müller viigistab 90. minutil! Milline tagasitulek!!

23:31

VÄRAV! Messi, kes siis veel! Messi tõstab oskuslikult palli üle Arsenali väravavahi ning viib Barcelona 3:1 ette. Kokkuvõttes juhitakse juba 5:1. Lisaminutid veel mängida.