LISA KOMMENTAAR

endel17. märts 2016, 15:18
Päeva lõpuks on ikkagi Pep ja Thiago barca mehed, nii et ... finaalis näeb!
Fc Bayerni Fänn17. märts 2016, 08:14
Oleks võinud ju ära mainida, et viimased 7 minuti jooksul tegi Neuer superhüper tõrjeid..
Aga mängust nii palju, et super mäng, täpselt selline mäng, mida iga jalkafänn ootab ja alati loodab. Juve mängis hästi ja Bayernil oli muidugi normaalaja lõpus õnne, aga kõik mängijad tahtsid, andsid endast maksimumi - Bayerni mängijad lihtsalt olid veidi paremad
Maimu17. märts 2016, 11:47
Bayernil õnne ????Mismoodi jalgpallis see õnn on?samamoodi saaks öelda, et Juventusel oli esimesel poolajal õnne 2 väravaga kui üks oleks löömata jäänud oleks Bayern juba normaalajal võitnud!
Fc Bayerni Fänn17. märts 2016, 16:48
Ei olnud siis? Poolaja lõpus oleks Juve 3-0 võinud lüüa, teisel poolajal oli Juvel ka mitu head võimalust ja Mülleri(2:2) värav tuli alles 90+ minutil.. Niiet õnne oli igaljuhul.
Maimu17. märts 2016, 23:24
Jalgpallis väravate löömine pole mingi õnn!, oleks ja oleks ....
Pihkva Oblast17. märts 2016, 02:52