Toimetas Merili Luuk, 18. märts 2016, 00:10
Euroopa liigas on sotid selged!Foto: GIAMPIERO SPOSITO
Jalgpalli Euroopa liigas selgusid täna kõik veerandfinalistid - tiitli nimel rassivad kolm Hispaania, üks Portugali, üks Tšehhi, üks Inglismaa, üks Saksamaa ja üks Ukraina klubi.

Juba nädal tagasi oli teada, et Manchester Unitedil pole Old Traffordil kerge ülesanne - tänu võõrsil teenitud 0:2 kaotusele pidid Punased Kuradid täna ohtralt väravaid lööma.

Algus oli paljulubav - poole tunni möödudes löödi Anthony Martiali penaltist üks värav tagasi ning kaugel polnud ka teinegi.

Euroopa liigas on sotid selged!Foto: OLI SCARFF

Vahetult enne poolajavilet otsustas seisu võrdustada aga Coutinho, kes hiilis Guillermo Varelast mööda nagu kass ning tõstis mänglevalt palli üle David De Gea.

Nii oligi Manchester Unitedi jaks otsas!

Suur rõõmupäev oli tšehhidel, kui Praha Sparta alistas korduskohtumises võõrsil Rooma Lazio koguni 3:0 ning pääses edasi üldskooriga 4:1.

Palju ärevust oli hispaanlaste leeris - Valencia juhtis veel Athleticu vastu kordusmängus veerand tundi enne lõpuvilet 2:0, kuid seejärel lõi edasipääsuvärava Aritz Aduriz. Esimest hooaega Valenciat juhendava Gary Neville'i närvid ei pidanud seepeale vastu ning ta saadeti kohtunikega õiendamise eest tribüünile! Athletic pääseski edasi tänu võõrsillöödud väravale.