19. märts 2016, 22:56

NII SEE JUHTUS | Sport 19.03: Nõmme Kalju alistas Flora, hullumeelne kolmene Eesti liigas, F1 kvalifikatsiooni draama (4)

Spordipäeva lükkasime käima õite varakult - kell 3.55 algas Portlandi MMil naiste kaugushüppevõistlus, kus Ksenija Balta sai seitsmenda koha ning Brittney Reese püstitas 7.22ga maailma hooaja tippmargi. Sporditegemine aga ära ei lõppe - Budapestis võistlevad epeenaised, Hantõ Mansiiskis laskesuusatajad. Loomulikult jälgime ka Eesti palliliigades toimuvat. Ole meiega!
22:56
SPORDISÕBER

Tänaseks spordipäeva live lõpetab, aga ärge muretsege, sest homme oleme uuesti eetris. Head õhtut!

22:25
KÄSIPALL
22:00

Pärast uskumatut tagasitulekut kolmapäeval, ei vääratanud Müncheni Bayerni ka täna. Võõral väljakul alistati Köln 1:0 ning järjekordne Saksa liiga tiitel muutub üha tõenäolisemaks.

Teised tulemused ja tabeliseis:

21:22
Rauno Nurger (Maddie Meyer)
20:45
19:44

Leicesteri fännid laulsid Crystal Palace'i staadionil veel 10 minutit pärast lõpuvile!

19:43
19:20
Leicesteri mängijad väravat tähistamas (IKIMAGES)
19:01
18:10
VORMEL 1
18:01
17:49

Hiiu staadionil on mäng lõppenud ning Kalju alistab Flora 2:0.

17:43

Hiiul on jäänud mängida ainult lisaminutid ning Kalju on endiselt 2:0 ees. Flora ei ole leidnud täna varianti, kuidas Kalju kaitse ja eriti väravavaht lahti muukida.

17:24

VÄRAV! Paar minutit tagasi väljakule tulnud Tarmo Neemelo lööb jälle nurgalöögist tulnud palli Flora väravasse. Kalju juhib 2:0, 20. minutit on jäänud!

17:18

Mängida on jäänud natukene alla poole tunni ning seis pole muutnud. Flora käes on mänguvahend enamus ajast, aga kuidagi moodi ei suudeta Kalju kaitsest läbi murda. Kaljul endal on olnud kaks-kolm väga ohtlikku olukorda, aga ka ise pole suudetud edu suurendada.

16:49

Esimene poolaeg lõppebki seisuga 1:0. Esimesed 45. minutit olid väga tempokad ning vahepeal nägi suurepärast vutti.

(Stanislav Moshkov)
16:14

VÄRAV! Kalju läheb juhtima 12. minutil. Nurgalöögist tulnud palli lööb Flora väravasse Kalju keskkaitsja Maximiliano Achille Ugge!

16:03

Kalju ja Flora vaheline mäng on Hiiu staadionil alanud! Tuleb kindlasti põnev lahing

15:49
LASKESUUSATAMINE
14:59

Eesti jalgpalli meistriliiga neljandas voorus ei vääratanud tabeliliider Infonet, kell 16.00 kohtuvad Hiiu staadionil Nõmme Kalju ja FC Flora!