Bialystoki Jagiellonia mäng läks Untsu, Konstantin Vassiljev maandus juba veerandtunni järel sunnitult pingile.Foto: Bialystoki Jagiellonia
18. märts 2016, 23:22

Jagiellonia tõi Vassiljevi ohvriks ja kaotas 1:5

Poola jalgpalliliigas kaotas Bialystoki Jagiellonia võõrsil Krakowi Wislale 1:5, kõik halb sai alguse 8. minutil saadud punasest kaardist.

Selle teenis Jagiellonia keskkaitsja Igors Tarasovs, klubi Twitter hakkas kohe säutsuma Konstantin Vassiljevi väljavahetamisest ning veerand tundi pärast avavilet toodigi tema asemele platsile teine kaitsja. Ent 24. minutist hakkas Wisla püss paukuma ja juba poolajavileks oli seis 4:0.

28 mängust 35 punkti kogunud Jagiellonia asub veel 8. kohal, kuid enamik selle vooru mänge on pidamata ja mõni konkurent võib mööduda. Wisla tõusis 32 silmaga kümnendaks.