Siim-Sander Vene pääses väljakule 7 minutiks.Foto: zalgiris.lt
18. märts 2016, 23:43

Žalgiris kaotas Olympiacosele, Vene mänguaeg napp

Korvpalli Euroliigas pidi Kaunase Žalgiris võõrsil tunnistama Pireuse Olympiacose 74:59 paremust.

Žalgiris võitis küll esimese veerandaja 15:14, kuid mäng tehti ärakahe järgmise perioodiga - enne viimast olid võõrustajad juba ees 58:41. Siim-Sander Vene sai mänguaega mõlema poolaja lõpus, kokku 7 minutit, statistikasse kogunes selle ajaga 1 lauapall. Võitjaile tõi Georgios Printezis 17, kaotajaile teine kreeklane Ian Vougioukas 14 punkti.

"Surmagrupis" F jätkuvalt veerandfinaalikoha eest võitlev Olympiacos jõudis viienda võiduni ning jagab koos Himki ja Bambergiga nüüd 5.-7. kohta. Kõik on veel võimalik, sest Barcelonal ja Madridi Realil on võite 6, Vitorial 7 ning ainsana saab end kergemini tunda edasipääsu juba kindlustanud Moskva CSKA (8 võitu). Žalgiris jätkab 2 võidu peal. Vahegrupiturniiri lõpuni jääb kolm vooru.

Teises hilisõhtul lõppenud mängus serveeris kerge üllatuse Belgradi Crvena Zvezda, kes alistas Malagas sealse Unicaja pärast 27:43 kaotatud poolaega 78:72 (Jovic 16 - Nedovic 22). See tähendas Serbia klubile võitluses play-off-koha eest ülitähtsat võitu. Samas, E-grupis oli Istanbuli Anadolu Efes 80:76 üle Zagrebi Cedevitast, suurima panuse andis võitu Thomas Heurtel (19 p, 8 rs).

Tabel: Fenerbahce 10 võitu, Lokomotiv-Kuban, Panathinaikos, Crvena Zvezda 7, Anadolu Efes 5, Malaga, Darüssafaka 3, Cedevita 2.