Leicester City mängijad tähistamas väravatFoto: IKIMAGES
19. märts 2016, 19:17

VIDEO | Leicesteri unistus elab edasi pärast 1:0 võitu Crystal Palace'i üle (2)

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga selle hooaja suurim üllataja Leicester City alistas võõral väljakul Crystal Palace'i 1:0 ning suurendas oma edu lähima jälitaja ees juba kaheksa punktiliseks.

Mängu ainsa värava lõi selle aasta täht Riyad Mahrez mängu 34. minutil. Leicesteri rünnakul andis madala tsenderuse karistusala keskele Jamie Vardy, kus oli olemas Mahrez, kes palli muretult väravasse toimetas.

Leicester City edu kasvas kaheksale punktile, kui mängida on jäänud seitse. Leicesteril on koos 66 punkti, lähimal jälitajal Tottenham Spursil 58. Homme kohtub Spurs koduväljakul Bournemouthil üliolulises mängus.

Londoni derbi Londoni Chelsea ja West Ham United'i vahel lõppes 2:2 viigiga. West Ham läks juhtima juba 17. minutil Manuel Manzini väravast, kuid esimese poolaja kolmandal lisaminutil jõudis Chelsea Cesc Fabregase kollist viigini.

West Ham läks teistkordselt juhtima 61. minutil Andy Carroli väravast, aga 89. minutil viigistas penaltist Cesc Fabregas mänguseisu. Seisult 2:2 lõppes ka kohtumine.