Rauno NurgerFoto: Gregory Shamus
19. märts 2016, 21:20

KAHJU! Rauno Nurgeri jaoks on NCAA finaalturniir läbi

Eesti korvpallilootuse Rauno Nurgeri ülikooli tiimi Wichita State Shockers'i jaoks on selle aasta NCAA korvpalli finaalturniir läbi. 32 parima tiimi hulgas kaotati laupäeval 57:65 Miami ülikoolile.

Miami sai tabeli lõuna regioonis kolmanda asetuse, Nurgeri meeskond 11 asetuse. Seega oli Miami niikuinii favoriit ning Wichita State võiduvõimalused päris väikesed.

Esimese poolaja kaotas Nurgeri tiim 19:32, aga teisel poolajal oli neil võiduvõimalus olemas ning mindi isegi korraks juhtima. Siiski pani lõpuks Miami oma paremuse maksma ning võitis 65:57.

Nurger sai platsile viieks minutiks, aga statistikasse sai ta kirja ainult ühe pallikaotuse. Ühtegi punkti ega lauapalli eestlane ei toonud.

Võitjatele tõi tagamängija Angel Rodriguez 28 punkti. Nurgeri tiimikaaslastest tõid Fred VanVleet ja Shaquille Morris 12 punkti.