HC Kehra peatreener Indrek LillsooFoto: Stanislav Moškov
Käsipall
19. märts 2016, 22:19

Kehra käsipalluritele jäi finaalturniiriuks suletuks (1)

Laupäeva õhtul mängiti Soomes, Riihimäel käsipalli Balti liiga veerandfinaali kordusmäng, kus kaalul oli pääs aprillis toimuvale nelja meeskonna finaalturniirile. Kohalik Cocks alistas HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi 32:24 (19:11) ja kindlustas koha Final Four'ile. Eelmisel nädalal jäid kehralased kodusaalis peetud avakohtumises alla 30:34 ehk kordusmängu eel püsis väike lootus. Cocks siiski midagi saatuse hooleks ei jätnud. Ehkki Kehra juhtis Indrek Normaku visetest 2:1, oli avapoolaja keskel Soome meister juba 10:4 ees ning vaheajale läks Kehra 11:19 kaotusseisus. Teisel poolajal väiksemaks kui kuueväravaliseks vahet vähendada ei õnnestunud ja nii sai Cocks 32:24 võidu. Kehra parimana viskas Siimo Tänavots 7 väravat, Indrek Normak ja Dmõtro Jankovski lisasid 4, Kaspar Lees 3, Viktor Skrõpak ja Antti Rogenbaum 2 ning Indrek Napsep ja Kaimar Lees 1 tabamuse. Kohtumise täpseim mängumees oli Cocksi koondislane Nico Rönnberg 8 väravaga. Kehra oli sunnitud mängima ilma vigastatu