Kristjan KangurFoto: ALAR TRUU
20. märts 2016, 23:03

NII SEE JUHTUS | Sport 20.03: F1 hooaja dramaatiline avasõit, vehklejate edukas päev, Kangur ja Vene võidukad (2)

Kevade esimene päev oli spordis ülitihe. Vormel 1 hooaeg algas ülipõneva sõiduga Austraalias ja Eesti vehklejad olid võistlustules Ungaris. Lisaks jooksid platsile Kristjan Kangur, Siim-Sander Vene ning Ühisliigas BC Kalev/Cramo. Loomulikult ei puudunud ka jalgpall - Ragnar Klavan Saksamaa Bundesligas ning Manchesteri derbi. Mida kõike päeva jooksul juhtus, lugege juba siit ise!
23:03
SPORDISÕBER

Tänaseks otseülekande ka lõpetame. Kindlasti tulge ühinege meiega juba homme, millal algab juba uus töönädal! Kohtumiseni!

22:48
TENNIS
Serena Williams(MATTHEW STOCKMAN)
22:46
DOPING
21:52
Tottenham Hotspuri mängijad (Darren Staples)
21:22
20:50

Varese kohtub täna Brindisi Eneliga. Mängitud on 35 minutit ning Kristjan Kanguri koduklubi juhib viie punktiga!

20:49
(CHRISTOF STACHE)
20:14
Marcus Rashford (Phil Noble)
20:03

Ramos lööb Borussia kasuks 75. minutil juba kolmanda värava. Tundub, et Augsburg täna Dortmundi vastu ikka ei saa.

19:58

Dortmundia Borussia läheb 69. minutil juhtima! Klavan saab Castro löögile kuigi vahele, aga eestlase rikošetist maandub pall Augsburgi väravas.

19:21

Hispaania jalgpalli kõrgliigas mängis FC Barcelona maha 2:0 eduseisu.

Pärast avapoolaega juhtis Barcelona Villareali vastu 2:0 Ivan Rakitici ja Neymari väravatest. Teisel poolajal lõi kodus mänginud Villareal ühe tagasi 57. minutil. 63. minutil lõi omavärava Barcelona kaitsja Jeremy Mathieu, viigistades kohtumise 2:2. Selle tulemusega mäng ka lõppes.

(JOSE JORDAN)
19:16

Aii, see oli küll valus. Dortmundi Borussia viigistas mänguseisu poolaja viimasel minutil. Kõik pole aga kadunud, sest 45. minutit on veel jäänud.

19:09
Alar Varrak (Tiina Kõrtsini)
18:54
18:46

VÄRAV! Augsburg läheb Dortmundi Borussia vastu 15. minutil juhtima! Suurepärane algus hädasti võitu vajavale meeskonnale!

18:37

Pool neljandat veerandit on veel mängida ning Kaunase Žalgiris juhib juba suurelt 76:51. Siim-Sander on saanud korralikult mänguaega ning skoorinud seitse punkti.

18:26

Kell 18.30 algab Augsburgi ja Dortmundi Borussia vaheline kohtumine. Mängust teeb ülekande ka Eurosport 2. Meie Ragnar Klavan on algrivistuses!

18:20
Gianluigi Buffon (MARCO BERTORELLO)
17:57

Juventuse ja Žalgirise mängus on avapoolaeg lõppenud ning Kaunas juhib kindlalt 45:29. Korralikult mänguaega saanud Vene arvel on 5 punkti, 2 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu!

17:42

Newcastle'le päästis 83. minutil Sunderlandi vastu viigipunkti Aleksandr Mitrovici värav. Kuidas ta seda tähistas? Koos fänniga loomulikult!