Liverpooli peatreener Jürgen KloppFoto: Stefan Wermuth
20. märts 2016, 18:06

VIDEO | Liverpool andis viimase seitsme minutiga võidu käest ning kaotas (1)

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas juhtis Liverpool veel 83. minutil Southamptoni vastu 2:1, kuid viimasel kümnel minutil lasti endale lüüa kaks väravat ning saadi halb 2:3 kaotus.

Liverpool läks 17. minutil Philippe Coutinho väravast juhtima ning kõigest viis minutit hiljem duubeldas Liverpooli edu Daniel Sturridge.

Kahe kollilist edu hoiti 63. minutini, millal jõudis sihile kodumeeskonna senegallane Sadio Mane. Siiski tundus, et Liverpool saab võidu kirja, kuid 83. minutil Southampton viigistas.

Veel kolm minutit hiljem lõi Mane aga Southamptoni võiduvärava ning ilmselgelt šokeeritud Liverpool ei suutnud enam väravat lüüa.

Võiduga tõusis Southampton Premier League'i tabelis Liverpoolist mööda seitsmendaks 47 punktiga. Liverpoolis on kirjas 44 punkti.