Raido RänkelFoto: Stanislav Moshkov
Talisport
20. märts 2016, 20:22

Eesti meistrivõistlustel võidutsesid Ränkel ja Tammjärv, Raio Piiroja jäi viimaseks (2)

Jõulumäel sõideti pühapäeval suusatamise Eesti meistrivõistlustel ühisstardist klassikasõidud. Eesti meistriteks tulid Raido Ränkel ja Kati Tammjärv. Meeste sõidust võttis osa ka kauaaegne Eesti jalgpalli koondislane Raio Piiroja.

Meeste 50km klassikasõidu võitis Raido Ränkel ajaga 1:59.58,9. Ta edastas teiseks tulnud Andreas Veerpalu 3.30,7-ga. Pronksmedali sai kaela Vahur Teppan, kellel kogunes kaotust 3.33,5.

Sõidust võttis osa ka Raio Piiroja, kes sai 13. koha. Temal kogunes võitjale kaotust 27.13,5.

Naiste 30km distantsil võidutses Kati Tammjärv, kes läbis raja ajaga 1:27.14,6. Teiseks tuli Epp Paalberg ning kolmandast Reeda Tuula. Sõidu lõpetaski kolm sportlast.