Ragnar Klavan võitlemas palli pärast Dortmundi Borussia vastuFoto: CHRISTOF STACHE
20. märts 2016, 20:35

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg kaotas eduseisust Dortmundi Borussiale

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas kohtus Ragnar Klavan ja tema koduklubi Augsburg Bundesligas teisel kohal oleva Dortmundi Borussiaga. Kuigi Augsburg läks mängu 1:0 juhtima, pidi võistkonda vastu võtma 1:3 kaotuse.

Pühapäeva õhtune kohtumine algas Augsburgile paljulubavalt, kui juba 16. minutil mindi 1:0 Alfred Finnbogasoni väravast juhtima. Siiski ei saadud riietusruumi minna eduseisu, sest poolaja viimasel minutil viigistas Borussia mänguseisu.

Teisel poolajal surus Dortmund edasi ning kuni 69. minutini Augsburgi kaitse püsis. Siis aga lõi Gonsalo Castro palli Augsburgi väravasse meie enda Ragnar Klavani rikošetist.

Kuus minutit hiljem otsustas mängu saatuse ära Gustavo Ramos, kes lõi Borussia kolmanda värava. Mäng lõppeski Dortmundi 3:1 võiduga. Ragnar Klavan mängis kõik 90. minutit.

Kaotus oli Augsburgile valus löök. Tabelis langeti 15. kohale ning neil on sama palju punkte, kui 16. ja 17. positsioonil asuvatel meeskondadel. Meeldetuletuseks langeb Bundesligast välja iga hooaja lõpus viimased kaks meeskonda, alt kolmas mängib liigasse püsimise nimel kaks kohtumist alumise liiga klubiga.

Dortmundi Borussia võit hoiab üleval nende tiitlivõimalusi. 27 mänguga on nad kogunud 64 punkti, viis vähem liidrist Müncheni Bayernist, kes võitis laupäeval Kölni. Hooaja lõpuni jääb üheksa vooru.