Tottenham Hotspuri mängijad tähistavad väravatFoto: Darren Staples
20. märts 2016, 21:48

Tottenham võitis kodus suurelt ja vähendas Leicesteri edu

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas võitis pühapäeval Tottenham Hotspur koduväljakul suurelt 3:0 Bournemouth'i, millega jättis endale võimaluse veel võita Premier League.

Esimese värava lõi Harry Kane kohtumise 43. sekundil. Alguse šokist Bournemouth ei toibunudki ning juba 16. minutil tegi Kane seisuks 2:0.

Järgmist väravat pidi ootama 53. minutini, mil oli täpne Christian Eriksen. See viis kodumeeskonna 3:0 ette ning sama tulemusega lõppes ka kohtumine.

Tottenham vajas täna hädasti võitu, sest eile sai kolm punkti kirja ka liiga liider Leicester. Mängida on jäänud seitse vooru ning Leicesteril on kirjas 66 punkti, Tottenhamil 61. Kolmas on Londoni Arsenal, kuid tiim jääb ühe vähem peetud mänguga liidrist maha juba 11 silmaga.