Korvpall

Rocki peatreener Gert Kullamäe: peame mängima suure südamega (2)

Ville Arike, 23. märts 2016 11:24
Gert Kullamäe (pintsakus).Foto: Aldo Luud
Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond peab täna Valmieras sealse meeskonnaga Balti liiga poolfinaali otsustava mängu ja peatreener Gert Kullamäe ei pea hoolealustele selle tähtsust meelde tuletama.

Kõik teavad: edasipääsu korral tehakse Eesti korvpalli ajalugu, sest varem pole ükski klubi Balti liiga finaali jõudnud. Kodust on Rockil kaasa võtta 68:64 edumaa.

Samal teemal

"Psühholoogilises plaanis on seis väga okei, sest me ei pea mõtlema edule või seisu hoidmisele," andis Kullamäe mõista, et need neli silma võivad kergelt sulada. Rock sõitis Lätimaale eile ja tegi õhtul mängusaalis ka treeningu.

"Saali 2000 kohta on välja müüdud ja loodetavasti tuleb vaatama ka palju eestlasi. Peame tegema hea, võitlusliku, suure südamega mängu. Kõik pisikesed asjad kokku otsustavad. Võrreldes avamänguga on teatud asjad kaitses, mida tuleb parandada, samuti lauavõitlust. Rünnakul peame tagama sööduliinide toimimise, pall tuleb korvi alla saada. Aga nagu play-off’is ikka – väga palju otsustavad vaim ja tahtmine," tutvustas pealik meeskonna ees seisvaid ülesandeid.

Samal teemal

23.02.2016
NII SEE JUHTUS | Sport 23.03: EOK presidendikandidaadid ristasid "Foorumis" sarved
16.02.2016
Balti liiga teise poolfinaali avamängu võitis Šiauliai
16.02.2016
Tartu Ülikool/Rocki fännid: kuues mees väljakul!
15.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Evaldas Žabas: pisike edu on parem kui mitte midagi!