Henri Järvelaid (palliga) on üks neljast noormehest, kes kuulus U19 esindusse ka mullu sügisel kodusel valikturniiril.Foto: Alar Truu
Sport TV
25. märts 2016, 15:17

JÄRELEVAADATAV | U19 jalgpallikoondis võõrustas Leedut (1)

Samuti sel nädalal kogunenud U19 noormeeste jalgpallikoondis kohtus reedel kell 13 maavõistlusmängus Viimsi staadionil Leedu eakaaslastega. Kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Väravaid pidi kaua ootama. Alles 87. minutil läks Leedu mängu juhtima suuresti tänu Eesti kaitse apsakale. Külalised said juhtida 90. minutini, mil Henri Järvelaid viigistas ilusa kauglöögiga mänguseisu.

Samad koondised olid tänavu juba korra kohtunud. Jaanuaris Peterburis toimunud Valentin Granatkini memoriaali 13. koha mängus jäi peale Eesti esindus tulemusega 2:0.

Eesti ja Leedu lähevad taas vastamisi juba pühapäeval, ent sedapuhku Tallinna Kalevi staadioni kunstmurul. Kohtumist kommenteeris Mart Treial.